Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kochanek - Kochanek
Myszka dla prawdziwego kochanka
sobota, 15 grudnia 2012 22:04

Punkt G zwany punktem Gräfenberga,  jest jedną z najwrażliwszych stref erogennych ciała kobiety. Ta myszka pomoże ci go odnaleźć.

 
Błędne przekonania o kobietach
piątek, 26 października 2012 12:29

Bycie pewnym siebie w kontaktach z kobietami (a szczególnie z tymi najładniejszymi) to wielki problem dla większości facetów. Wielu z nas, kiedy widzi zwykłą, normalnie wyglądająca dziewczynę, nie traci pewności siebie, jednak kiedy zobaczymy olśniewającą piękność, to pękamy.

 
3 mity na temat pięknych kobiet
piątek, 26 października 2012 12:09

Tak to jest już w społeczeństwie, że zawsze powstają w nim jakieś mity, stereotypy lub inne przekonania. Biorą się one z różnych źródeł. Czasami są prawdziwe, czasami są bzdurami, które ludzie lubią powtarzać, bo tak im wygodnie i lepiej się dzięki nim czują.

 
Jak Polacy randkują w internecie?
wtorek, 11 września 2012 10:47

Nawiązywanie relacji, również seksualnych, za pośrednictwem Internetu staje się co raz bardziej popularne także w Polsce. Z danych portalu C-Date.pl wynika, że nasz kraj plasuje się na szóstym miejscu, pod względem liczby osób randkujących w Sieci. Co ciekawe, najaktywniejszą grupą są osoby w wieku 30-50 lat.

 
Seks-zabawy dyrektorów i menadżerów
piątek, 31 sierpnia 2012 10:06

Wygląda na to, że sukces lubi urozmaicenia. Z badań przeprowadzonych przez portal C-Date.pl wynika, że im wyższy status zawodowy tym większa chęć na ekscytujące seksualne igraszki.

 
Seks i pełna kasa
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 10:13

Czy wiesz, że najczęściej seks uprawiają osoby, które zarabiają najwięcej?  Z najnowszych badań na zlecenie C-Date.pl wynika, że 71% najlepiej zarabiających osób uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Z kolei, 22% osób, które pracują najdłużej deklaruje, że współżyje codziennie.

 
Krew, pot i … seks!
piątek, 17 sierpnia 2012 11:12

Aż 65 % osób oglądając olimpijskie rozgrywki marzy o miłosnych igraszkach właśnie z gwiazdami sportu! Te zaskakujące dane ujawnia najnowsza ankieta przeprowadzona na zlecenie C-Date.pl.

 
Seks w liczbach czyli miłosne rozgrywki
wtorek, 14 sierpnia 2012 18:43

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak sportowych emocji. Za nami Euro 2012, którego byliśmy gospodarzami oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie, które śledziliśmy z zapartym tchem. Zainspirowany zmaganiami sportowców z całego świata Durex, postanowił sprawdzić, jak poszczególne kraje wypadają w seks-zawodach. Dzięki badaniu Durex Global Sex Wellbeing Survey 2011 wiemy, które części świata radzą sobie najlepiej, a które najgorzej w rozgrywkach seksualnych.

 
Kiedy rezygnujemy z seksu
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 16:49

Czy wiecie, że większość sportowców nie uprawia seksu przed większymi zawodami? A jak z resztą społeczeństwa? Z badań C-Date.pl wynika, że aż 98% Francuzów powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami. Czyżby w tym tkwił sekret olimpijskiej reprezentacji Francji?

 
Atleta, umięśniony pływak czy silny kulomiot
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 16:42

Jaka jest wymarzona przez kobiety sylwetka kochanka? Jak donoszą najnowsze badania C-Date.pl, największego w Polsce portalu randek bez zobowiązań, aż 72% Panów marzy o kochankach szczupłych niczym olimpijskie atletki. Panie wolą „trochę więcej” ciała …

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9