Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kochanek - Kochanek
Naga prawda o seksie
poniedziałek, 23 lipca 2012 09:53

W wyniku ogromnego zainteresowania konkursem Naked Box na nowe opakowanie produktów Durex, marka przygotowała serię edukacyjnych filmików pt. „The Durex Naked Box, Naked Truth”. Dzięki nim nastolatkowie w luźny i zabawny zdobędą wiedzę na temat bezpiecznych zachowań seksualnych.

 
Bezrobotny facet mniej atrakcyjny dla kobiet
piątek, 20 lipca 2012 08:54

Jeśli jesteś bezrobotny, a chcesz się umówić na randkę z dziewczyną, bądź gotowy na to, że spotkasz się z odmową.

 
Ten pierwszy raz...
poniedziałek, 16 lipca 2012 12:23

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka jest tzw. pierwszy raz. Niezależnie od tego, czy para przygotowuje się do niego, czy jest to efekt spontanicznych uczuć i emocji, zawsze jawi się jako wyjątkowe przeżycie. Jak wynika z raportu Durex Sex Wellbeing Global Survey, zaledwie co trzecia osoba na świecie czerpała radość podczas pierwszego kontaktu seksualnego.

 
Jak flirtują Polacy?
poniedziałek, 02 lipca 2012 14:12

Co piąta osoba przebywająca na wakacjach pozwala sobie na flirt, a co dziesiąty mężczyzna ma za sobą przygodny seks, w porównaniu do zaledwie 2 proc pań. Polki są nie tylko bardziej powściągliwe, ale także nadspodziewanie romantyczne – wymarzoną miłosną scenerią jest dla nich plaża pod rozgwieżdżonym niebem. Szalonej stronie wakacji w polskim wydaniu przyjrzał się serwis zakupów grupowych Citeam.pl, we współpracy z TNS Polska.

 
Czesi zadowoleni z życie seksualnego
piątek, 15 czerwca 2012 08:48

Czesi mogą pochwalić się nie tylko wybornym piwem. Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez markę Durex, aż 77% z nich czerpie przyjemność ze swojego życia seksualnego.

 
Brak snu obniża libido
czwartek, 14 czerwca 2012 07:53

Dla wielu kobiet brak zainteresowania w sypialni ze strony męża-pracoholika stanowi problem. Teraz jednak naukowcy podsuwają panom niezłą wymówkę.

 
Dlaczego się całujemy?
środa, 13 czerwca 2012 14:41

Najprostsza z możliwych odpowiedzi to ta, że całowanie jest przyjemne. Ale naukowcom takie wyjaśnienie nie wystarcza, dlatego postanowili rzetelniej zgłębić temat.

 
Pigułka antykoncepcyjna dla mężczyzny
środa, 13 czerwca 2012 14:22

Naukowcy są o krok od opracowania pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn, bo właśnie zidentyfikowali nowy gen, kluczowy dla produkcji zdrowej spermy.

 
Pozycje w seksie: pozycja ginekologiczna
wtorek, 12 czerwca 2012 10:03

Pozycja ginekologiczna jest dla osób lubiących wygodę. Zapewnia ona swobodę ruchów, która w pełni pozwala się skupić na partnerce.

 
Życie seksualne Polaków i Greków
piątek, 08 czerwca 2012 07:36

8 czerwca w Warszawie, meczem Polska-Grecja, oficjalnie rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Kto zwycięży na boisku? Możemy jedynie przypuszczać. Dzięki badaniu Global Sex Wellbeing Survey 2012 przeprowadzonemu przez markę Durex, możemy jednak już teraz wytypować mistrza łóżkowych rozgrywek.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9