Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kochanek - Kochanek
Rekord w przytulaniu pobity
poniedziałek, 12 marca 2012 10:51

W niedzielę o godzinie 9.54 w hali głównej Dworca Centralnego w Warszawie pobity został Światowy Rekord Guinnessa™ w długości przytulania. 5 odważnych par tuliło się dokładnie przez 25 godzin, pobijając dotychczasowy rekord o 16 minut minut! Wśród rekordzistów byli studenci, miłośnicy tańca, podróżowania, a nawet uczestnik programu X Factor.

 
Bierne palenie szkodzi ciężarnym kobietom
poniedziałek, 12 marca 2012 10:34

Zdrowie kobiet w ciąży i niemowląt uległo poprawie po tym, jak wprowadzono zakaz palenia w miejscach publicznych w Szkocji, wskazują badania.

 
Skaner miłości
poniedziałek, 12 marca 2012 10:12

W początkowej fazie zakochania możesz ukryć swój stan przed rodziną i znajomymi, ale neurolog odkryje prawdę. Poprzez wykresy aktywności mózgu z funkcjonalnego magnetycznego rezonansu jądrowego, naukowcy potrafią dostrzec charakterystyczne zmiany w ośrodkowym układzie nerwowym, gdy badany patrzy na zdjęcie ukochanej osoby.

 
Seksualne niedopasowanie?
piątek, 02 marca 2012 16:21

Czy wiesz, że aż 38% osób poddałoby w wątpliwość swój związek lub zdradziło partnera, gdyby okazało się, że seks nie jest udany? Satysfakcja seksualna jest dla nas bardzo ważna. Ma ona istotne znaczenie dla powodzenia związku. Intymne zbliżenia są wyjątkową formą na wyrażenie czułości.

 
Skandaliczne walentynki
czwartek, 01 marca 2012 10:12

Zapomnij o różach, czekoladkach i kolacji przy świecach. To raczej nudne tak organizować sobie walentynki – przynajmniej według starożytnych Rzymian.

 
Walentynki - dlaczego w zimie?
piątek, 10 lutego 2012 15:30

Co powoduje, że tracimy dla kogoś głowę? Kim był Święty Walenty i dlaczego walentynki obchodzimy właśnie w lutym? Nadchodzące święto zakochanych jest okazją do poszukania odpowiedzi na nurtujące, nie tylko zakochanych, pytania.

 
Czy randki online są skuteczne?
czwartek, 09 lutego 2012 13:45

Wgląd w świat internetowych randek pokazuje, że sieć może być wspaniałym sposobem na poznawanie nowych ludzi – z pewnymi zastrzeżeniami.

 
Tatuaż przyczyną długotrwałego wzwodu
czwartek, 19 stycznia 2012 19:56

21-letni Irańczyk cierpi z powodu długotrwałego wzwodu, po tym jak zrobił sobie tatuaż na penisie.  Mężczyzna ozdobił się perską frazą „borow be salaamat”, oznaczającą „powodzenia w podróżach” oraz literą „M” na cześć swojej dziewczyny.

 
Erotyczny biznes, czyli jakie gadżety kupują Polacy
środa, 18 stycznia 2012 11:22

Czerwone róże i wino w Walentynki? Oczywiście, ale tylko jako dodatek do akcesoriów urozmaicających życie erotyczne – zapowiadają internetowi sprzedawcy z tej branży. Styczeń i luty to bowiem najgorętszy okres w handlu dla kategorii Erotyka.

 
Mężczyźni wydają więcej pieniędzy, gdy brakuje kobiet
wtorek, 17 stycznia 2012 16:10

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania, analizujące zachowania finansowe mężczyzn i kobiet w zależności od proporcji płci w otoczeniu - informuje eScienceNews. Rezultaty zostaną opublikowane w magazynie "Journal of Personality and Social Psychology".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9