Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kochanek - Kochanek
Wysokie letnie libido
poniedziałek, 08 sierpnia 2011 13:43

Latem, kiedy nasz organizm wydziela więcej feromonów, liczba miłosnych przygód zdecydowanie wzrasta, a urlopy są momentem, w którym przypadkowy seks z nieznajomym zdarza się częściej...

 
Słów kilka o jej piersiach
środa, 03 sierpnia 2011 16:12

Piersi twarde jak gruszki, a tak małe ich nóżki,
Że za trzewik dziewczynie swawolnej,
Często służy kwiat pewny, zwany trepkiem królewny,
Kwiat nie większy od lilii polnej.
>Pisał Adam Mickiewicz.

 
Seks, fizjologia i emocje
środa, 03 sierpnia 2011 16:10

Udane życie seksualne daje zadowolenie, radość, uczucie spełnienia, podnosi samoocenę i atrakcyjność. Zbliża partnerów, cementuje związek, a do tego jest przyjemnym urozmaiceniem codziennej rutyny. Co zrobić, aby było satysfakcjonujące dla obojga?

 
Seks doprawiony w kuchni
środa, 03 sierpnia 2011 15:24

Od dawna wiadomo, że pewne składniki dodawane do potraw rozbudzają ciało i umysł. Mogą one skutecznie podnieść poziom namiętności w związku i przyczynić się do zwiększenia zadowolenia z niego.  Najważniejsze jest jednak, aby wiedzę umieć skutecznie wykorzystać. A jak ją wykorzystać? Już podpowiadamy.

 
W świecie kurtyzan
środa, 03 sierpnia 2011 15:14

Kobiety do towarzystwa pojawiły się  już w starożytności.  Początkowo nazywano je jednak prostytutkami i nadawano różne terminy oznaczające klasy, do jakich należały.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 9