Piękne kobiety – na dziś
wtorek, 25 grudnia 2012 10:17

Dziś prezentujemy galerie zdjęć pięknych kobiet – prawdziwe ślicznotki.

 
Gejsze: idealne żony
czwartek, 20 grudnia 2012 19:14

W epoce Meiji uważano, że ambitny urzędnik w Japonii powinien mieć dwa cele w życiu: wziąć za żonę gejszę oraz zostać ministrem.

 
Krzesła do porodu
niedziela, 16 grudnia 2012 15:54

Poród może odbywać się w wielu miejscach. W XIX wieku zaprojektowano specjalne krzesło do porodu.

 
Błędne przekonania o kobietach
piątek, 26 października 2012 12:29

Bycie pewnym siebie w kontaktach z kobietami (a szczególnie z tymi najładniejszymi) to wielki problem dla większości facetów. Wielu z nas, kiedy widzi zwykłą, normalnie wyglądająca dziewczynę, nie traci pewności siebie, jednak kiedy zobaczymy olśniewającą piękność, to pękamy.

 
3 mity na temat pięknych kobiet
piątek, 26 października 2012 12:09

Tak to jest już w społeczeństwie, że zawsze powstają w nim jakieś mity, stereotypy lub inne przekonania. Biorą się one z różnych źródeł. Czasami są prawdziwe, czasami są bzdurami, które ludzie lubią powtarzać, bo tak im wygodnie i lepiej się dzięki nim czują.

 
Naga prawda o seksie
poniedziałek, 23 lipca 2012 09:53

W wyniku ogromnego zainteresowania konkursem Naked Box na nowe opakowanie produktów Durex, marka przygotowała serię edukacyjnych filmików pt. „The Durex Naked Box, Naked Truth”. Dzięki nim nastolatkowie w luźny i zabawny zdobędą wiedzę na temat bezpiecznych zachowań seksualnych.

 
Bezrobotny facet mniej atrakcyjny dla kobiet
piątek, 20 lipca 2012 08:54

Jeśli jesteś bezrobotny, a chcesz się umówić na randkę z dziewczyną, bądź gotowy na to, że spotkasz się z odmową.

 
Ten pierwszy raz...
poniedziałek, 16 lipca 2012 12:23

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka jest tzw. pierwszy raz. Niezależnie od tego, czy para przygotowuje się do niego, czy jest to efekt spontanicznych uczuć i emocji, zawsze jawi się jako wyjątkowe przeżycie. Jak wynika z raportu Durex Sex Wellbeing Global Survey, zaledwie co trzecia osoba na świecie czerpała radość podczas pierwszego kontaktu seksualnego.

 
Jak flirtują Polacy?
poniedziałek, 02 lipca 2012 14:12

Co piąta osoba przebywająca na wakacjach pozwala sobie na flirt, a co dziesiąty mężczyzna ma za sobą przygodny seks, w porównaniu do zaledwie 2 proc pań. Polki są nie tylko bardziej powściągliwe, ale także nadspodziewanie romantyczne – wymarzoną miłosną scenerią jest dla nich plaża pod rozgwieżdżonym niebem. Szalonej stronie wakacji w polskim wydaniu przyjrzał się serwis zakupów grupowych Citeam.pl, we współpracy z TNS Polska.

 
Czesi zadowoleni z życie seksualnego
piątek, 15 czerwca 2012 08:48

Czesi mogą pochwalić się nie tylko wybornym piwem. Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez markę Durex, aż 77% z nich czerpie przyjemność ze swojego życia seksualnego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7