Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Bezrobotny facet mniej atrakcyjny dla kobiet - Męskim okiem - Kochanek
Bezrobotny facet mniej atrakcyjny dla kobiet
piątek, 20 lipca 2012 08:54

Jeśli jesteś bezrobotny, a chcesz się umówić na randkę z dziewczyną, bądź gotowy na to, że spotkasz się z odmową.


Taki wniosek wynika z badań jakie przeprowadził niedawno portal randkowy „It’s Just Lunch”


Spotkanie z mężczyzną bez pracy zdecydowanie wykluczyło 33 proc. kobiet, a 42 proc. umówiłoby się z zastrzeżeniem, że powinni mieć plan zdobycia pracy. Tylko 4 proc. kobiet chętnie umówiłoby się z bezrobotnym, a pozostałe 21 proc. odpowiedziało "Tak, ale chciałabym zobaczyć, jak spędza czas ".

Kobiety obawiają się, że bezrobotny facet będzie obciążeniem finansowym dla kobiety, która będzie musiała pracować za dwoje.

Trzeba podkreślić, że facet nie pracujący przez dłuższy czas automatycznie jest mniej atrakcyjny dla kobiety, bowiem panie swoje dążenia kierują zazwyczaj w kierunku mężczyzn, którzy potrafią sobie radzić z życiem, mają ambicje i mentalność zwycięzcy.

System ten w drugą stronę działa już jednak inaczej - gdy kobieta pracy nie ma, nie stanowi to problemu dla mężczyzn, których większość według badania uważa, że ta kwestia nie jest decydująca i nie ma znaczącego wpływu na towarzyski wizerunek kobiety.


Jak pokazują badania „It’s Just Lunch” prawie dwie trzecie mężczyzn deklaruje chęć pójścia na randkę z kobietą, która jest bez pracy. 19 proc. twierdzi, że nie ma żadnych zastrzeżeń w ogóle, a 46 proc. była nastawiona pozytywnie, ale chcieli wiedzieć, czym bezrobotne kobiety zajmują się w ciągu dnia.

 kg