Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Błędne przekonania o kobietach - Męskim okiem - Kochanek
Błędne przekonania o kobietach
piątek, 26 października 2012 12:29

Bycie pewnym siebie w kontaktach z kobietami (a szczególnie z tymi najładniejszymi) to wielki problem dla większości facetów. Wielu z nas, kiedy widzi zwykłą, normalnie wyglądająca dziewczynę, nie traci pewności siebie, jednak kiedy zobaczymy olśniewającą piękność, to pękamy.

 

Po prostu coś zmienia się w naszym umyśle i inaczej się zachowujemy. Człowiek ma wrażenie, że traci kontrolę nad tym jak się zachowuje. Zaczyna się stres, nie wiadomo co powiedzieć itd.


Takie sytuacje znają wszyscy mężczyźni, bo prawie każdy z nas czuje się nieswojo przy pięknej kobiecie. Dlatego też postanowiłem Ci przedstawić, według mnie, największe i najgroźniejsze przekonania, które powodują, że nie masz pewności siebie przy ładnej dziewczynie. Dzięki temu, że je poznasz, będziesz mógł zacząć się zmieniać i nabrać pewności siebie przy ładnych dziewczynach.

Błędne przekonanie nr1
„Nie mam pieniędzy, samochodu, więc nie mam szans u pięknej kobiety”
Jest to myślenie, które facetom wpaja się od małego. Dzisiejsze społeczeństwo, a nawet można rzec, cała nasza kultura, mówi nam, że piękna kobieta to coś ekskluzywnego, na co musi Cię być stać. Piękne kobiety reklamują drogie przedmioty, samochody. Piękno kojarzone jest z sukcesem i luksusem.


Ogromna część mężczyzn, kiedy widzi ładną dziewczynę, myśli, że nie ma u niej szans, bo:
„Nie mam BMW”
„Nie mam milionów na koncie”.
Widzisz, takie myślenie „zabija” twoją pewność siebie. Uzależniasz poczucie własnej wartości od tego, ile ma pieniędzy albo jaki ma samochód. Jednak, jeśli mu czegoś brakuje, to automatycznie czuje się nic niewarty i wydaje mu się, że nie ma szans u dziewczyny. Prawda jest jednak zupełnie inna. Prawda jest taka, że większość kobiet bardziej przyciąga charakter i osobowość mężczyzny, niż jego portfel.


Już tłumaczę dlaczego. Widzisz, pieniądze, samochód, status społeczny są dla kobiety wyznacznikiem Twojej osobowości. Żeby zdobyć pieniądze, musisz wykazać się pewnymi cechami charakteru np. wytrwałością, sprytem, zaradnością, pewnością siebie, twardością, odpowiedzialnością. To wszystko są cechy charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety. Właśnie dlatego przeważnie (ale nie zawsze) kobietom podobają się faceci z kasą.
Kasa reprezentuje cechy charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety. Jeśli będziesz miał te cechy charakteru, to nie potrzebujesz pieniędzy, żeby podobać się dziewczynie.


Błędne przekonanie nr 2
„Kobieta piękna to coś wspaniałego i należy ją traktować inaczej”
Tak to już z nami facetami jest, że jeśli dziewczyna jest ładna, to natychmiast staramy się jej przypodobać. Robimy dla niej rzeczy, których byśmy dla nikogo innego nie robili. I tutaj jest problem.


Jeśli tylko przez pryzmat wyglądu, będziesz traktował dziewczynę na specjalnych warunkach, to ona to zauważy. Ona zauważy, że starasz się jej podlizać. Jeśli chcesz być pewny siebie, musisz traktować dziewczynę normalnie. Wiem, że to trudne szczególnie, jeśli darzysz ją uczuciem, jednak uwierz mi, że tak właśnie musisz zrobić. Nie możesz mieć nastawienia, że ładna dziewczyna, tylko ze względu na wygląd jest lepsza od Ciebie.
Od dzisiaj myśl i traktuj piękną kobietę jak zwykłego człowieka.


Nie przesadzaj ze staraniem się i robieniem przysług, które niby mają Cię pomóc wkupić się w jej łaski. Traktuj dziewczynę i rób dla niej to samo, co zrobiłbyś dla kumpla. Później, kiedy będziecie razem, przyjdzie czas na pomaganie sobie itp. na razie jednak musisz zachować do tego dystans.
Pamiętaj. Nigdy nie stawiaj dziewczyny wyżej od siebie. Traktuj ją z szacunkiem, bądź w porządku, ale nigdy nie rób z siebie pachoła tylko, dlatego że dziewczyna jest ładna.


Podsumowanie
Poruszyłem tutaj dwa podstawowe przekonania, które pokutują wśród większość mężczyzn, i które sprawiają, że nie mamy pewności siebie przy ładnych dziewczynach.


Pamiętaj, że pewność siebie jest ogromnie ważna dla kobiet. Żadna dziewczyna nie chce słabego, szukającego akceptacji chłopczyka, który płacze w poduszkę, bo ona nie odpisała na SMS. Owszem, nie masz być twardzielem ze stali, który każdego ma „głęboko”. Musisz jednak mieć pewność siebie i poczucie własnej wartości, bo to stanowi o Tobie jako o mężczyźnie.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak poderwać dziewczynę, odwiedź mój blog: http://www.Uwodzic-Uwodzicielki.pl