Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Czesi zadowoleni z życie seksualnego - Męskim okiem - Kochanek
Czesi zadowoleni z życie seksualnego
piątek, 15 czerwca 2012 08:48

Czesi mogą pochwalić się nie tylko wybornym piwem. Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez markę Durex, aż 77% z nich czerpie przyjemność ze swojego życia seksualnego.

W Polsce satysfakcję z seksu czerpie nieco mniej osób, bo 72%. Gdyby przekładało się to na skuteczność reprezentacji naszego południowego sąsiada podczas Euro 2012, prawdopodobnie zostaliby zwycięzcą meczu, który odbędzie się już w tę sobotę (16 czerwca) we Wrocławiu. Jak będzie? Zobaczymy!

Warto pamiętać, że każda drużyna narodowa zagra w fazie grupowej po trzy mecze, w krótkich odstępach czasu. Kluczowe więc może okazać się przygotowanie kondycyjne. W tym kontekście znowu pomocny okazuje się raport Durex Global Sex Wellbeing Survey 2012. Wynika z niego, że aż 58% Polaków w porównaniu do 53% Czechów ma więcej energii po seksie. Miejmy więc nadzieję, że nasi kadrowicze trenowali intensywnie!

Jeżeli powyższe wyniki raportu znajdą odzwierciedlenie w grze obu drużyn, możemy być świadkami bardzo ciekawej i zaciętej gry.