Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Miłość i seks w Japonii - Męskim okiem - Kochanek
Miłość i seks w Japonii
środa, 14 marca 2012 15:40

Joga, kursy gotowania i lekcje salsy są doskonałym miejscem dla panów, bo stosunek procentowy ilości kobiet do mężczyzn działa tu na ich korzyść. Ale są też miejsca, w których te proporcje są odwrotne. Takim krajem jest Japonia.

 

Z badań Narodowego Instytutu Ludności i Bezpieczeństwa Społecznego przeprowadzonych na grupie 7000 kobiet i mężczyzn w wieku 18-34 lat, wynika, że Japonia ustanowiła nowy rekord w ilości samotnych mężczyzn. Ich liczba wzrosła o 9,2% od czasu ostatniego takiego testu przeprowadzonego w 2005 roku. Obecnie aż 61% wolnych panów nie ma nawet dziewczyny.
Przerażające jest to, że trend ten stale się umacnia. Rośnie liczba kobiet i mężczyzn, którzy są zadowoleni z bycia singlami. 45% spośród samotnych osób nie jest zainteresowanych znalezieniem partnera.

Podobny eksperyment ujawnił, że rośnie też liczba nastolatków, którzy nie wykazują zaciekawienia seksem. 36% chłopców w wieku 16-19 lat i 59% dziewcząt jest obojętnych wobec współżycia.
Japonia ma jeden z najniższych wskaźników urodzeń na całym świecie. Teraz można zrozumieć, dlaczego.

K.P./askmen.com