Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Ucieczka przed nimfomanką - Męskim okiem - Kochanek
Ucieczka przed nimfomanką
czwartek, 12 kwietnia 2012 21:59

Hiperseksualna Niemka sprawiła, że przed jej pożądaniem kochanek musiał uciekać na balkon, a potem wezwać na pomoc policję!

Smaku całej sytuacji dodaje fakt, że rozpalona Niemka to 47 - letnia (już, a może dopiero?) kobieta, która w jednej z monachijskich knajpek zapoznała 43 - letniego mężczyznę. Kobieta po upolowaniu "towaru" zawiodła "ofiarę" do własnego mieszkania, gdzie spędzili oczywiście upojną noc.

O tym, co go czeka, mężczyzna przekonał się rano, gdy niezaspokojona dama, żądała dalszych "ukuć" miłości, co niestety nie spotkało się z aż taką wydolnością mężczyzny, który stwierdził, że najbezpieczniej będzie opuścić gniazdo "miłości". Tu jednak pojawił się problem bowiem pragnąca seksu wciąż na nowo kobieta, zamknęła dom i nie chciała wypuścić swojego kochanka. Temu została jedna droga ucieczki - salwował się na balkon, skąd wezwał na pomoc policję.

Rzecznik monachijskiej policji tak tłumaczył sytuację: "Ponieważ nie widział alternatywy, uległ kobiecie kilka następnych razy, licząc na to, że w końcu będzie mógł wyjść. Jednak kiedy nadal odmówiła wypuszczenia go na wolność i domagała się jeszcze więcej seksu, uciekł na balkon i wezwał policję."

Po przybyciu na miejsce i "wyzwoleniu" biedaka, policjanci niespodziewanie sami musieli się bronić, ponieważ strumień pożądania kobiety skierował się w stronę funkcjonariuszy...

47- latka, odpowie teraz za zmuszanie partnera do seksu i bezprawne pozbawienie wolności.

I naprawdę nie wiadomo, czy śmiać się czy współczuć...

 kg