Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Wspomnienia byłej kochanki Baracka Obamy - Męskim okiem - Kochanek
Wspomnienia byłej kochanki Baracka Obamy
piątek, 04 maja 2012 11:48

W czerwcu na amerykańskim rynku pojawi się książka, która zawierać będzie wspomnienia byłej dziewczyny obecnego prezydenta USA, Baracka Obamy.

Autorem książki jest David Maraniss, który umieścił w niej wspomnienia Genevieve Cook. Obraz jaki wyłania się z tych opowieści wygląda wręcz idealnie. Brak jest sensacji i skandali, co nasuwa na myśl zabieg wizerunkowy przed wyborami prezydenckimi.

Genevieve Cook opowiadając o swoim romansie z Obamą podkreśla jego ciepło jako kochanka, ale równocześnie wyobcowanie i trzymanie jej na dystans. “(…) ugotował mi obiad, potem rozmawiając przeszliśmy do jego sypialni. Potem spędziłam z nim noc. Czułam, że było to nieuniknione” – pisze Cook i dodaje: “Zawsze, kiedy mu mówiłam, że go kocham, odpowiadał “dziękuję”.


Kobieta odnotowuje, że Obama lubił spędzać niedziele w swoim małym apartamencie na Manhattanie przez cały dzień chodząc w sarongu, pijąc kawę, paląc papierosy i rozwiązując krzyżówki. Jego pokój był “mieszanką zapachów, które mocno mówiły o jego obecności, żywotności i zwyczajach…cieknący pot, dezodorant Brut, palenie, jedzenie rodzynek, spanie, oddychanie” – poetycko charakteryzuje Baracka Obamę w prowadzonym dzienniku jego ówczesna dziewczyna, która podkreśla w innym fragmencie, że jako kochanek Obama był czyły, ale “wszystko inne ma ostre krawędzie. Niepokoi mnie to i chciałabym się wycofać z tego wszystkiego”.

 kg/informacjeusa.com?fot.: thehollywoodgossip.com