Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Życie seksualne Polaków i Greków - Męskim okiem - Kochanek
Życie seksualne Polaków i Greków
piątek, 08 czerwca 2012 07:36

8 czerwca w Warszawie, meczem Polska-Grecja, oficjalnie rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Kto zwycięży na boisku? Możemy jedynie przypuszczać. Dzięki badaniu Global Sex Wellbeing Survey 2012 przeprowadzonemu przez markę Durex, możemy jednak już teraz wytypować mistrza łóżkowych rozgrywek.


W meczu otwarcia bukmacherzy zgodnie typują wygraną Polskiej reprezentacji. Z kolei w badaniu przeprowadzonym przez markę Durex Polacy nie wypadają już tak dobrze. Jedynie 74% z nas deklaruje swoje zadowolenie z życia seksualnego, w porównaniu do 78% mieszkańców Grecji.


Różnica nie jest aż tak znacząca, ale jednak jest. Zatem punkt dla Grecji. Z raportu można też sądzić, że Grecy bardziej niż Polacy lubią grupowe gry i zabawy. Aż 25% mieszkańców dawnego raju dla turystów chętnie wzięłoby udział w seksie grupowym. Miejmy nadzieję, że nie ma w tym przełożenia na grę obu drużyn, ponieważ jedynie 20% Polaków chętnie uczestniczyłoby w tego typu „grze zespołowej”…

Poza wszystkimi różnicami, jakie dzielą naszej kraje, mamy też wspólne zainteresowanie. Polacy na równi z Grekami – po 25%, chętnie przeglądają kolorowe magazyny w celu wzbogacenia swojej wiedzy w sprawach seksu.

Na koniec warto więc przypomnieć słowa legendarnego trenera piłki nożnej Kazimierza Górskiego - Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Zatem trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę!