Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Ile mężczyźni myślą o seksie? - Time4sex - Kochanek
Ile mężczyźni myślą o seksie?
czwartek, 01 grudnia 2011 09:10

Z najnowszych badań wynika, że tylko 19 razy dziennie. To niemal 8000 razy mniej niż dotychczas sądzono. Panowie niemal równie często, co o miłosnych igraszkach, myślą o jedzeniu – 18 razy i tylko nieco mniej o spaniu – 11 razy.

 

Najnowsze badania obalają dotychczasowy stereotyp, który zakładał, że przeciętny facet myśli o seksie średnio co 7 sekund od przebudzenia, czyli jakieś 8000 razy w czasie 16-godzinnego dnia.


Niemniej jednak amerykańscy naukowcy podkreślają, że wynik panów jest niemal dwukrotnie wyższy niż pań, które erotycznym fantazjom oddają się tylko dziesięciokrotnie w ciągu dnia. Ale, co warto podkreślić, płeć piękna rzadziej też myśli o innych potrzebach biologicznych: o jedzeniu (15 razy) i o spaniu (8,5 raza).


W eksperymencie zespołu z uniwersytetu w Ohio brało udział 160 kobiet i 120 mężczyzn w wieku 18-25 lat. W trzech grupach respondenci mieli określić, jak często myśleli o seksie, jedzeniu i spaniu. Każdy dostawał specjalny licznik.


Co ciekawe, osoby deklarujące przed badaniem, że czują się komfortowo ze swoją seksualnością myślały o seksie najczęściej. Tymczasem kobiety, dla których priorytetem była akceptacja społeczna oddawały się takim refleksjom rzadziej.
KP/telegraph.co.uk