Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Jak dobrze całować po francusku? - Time4sex - Kochanek
Jak dobrze całować po francusku?
poniedziałek, 23 kwietnia 2012 22:21

Zapewne większość z Was pamięta swój pierwszy francuski pocałunek. Głęboka zmysłowość tego doznania stanowiła ogromne przeżycie. Szczególnie, że łączy się to z z burzą hormonów w okresie dorastania.

 


Wiemy wszyscy, że pocałunek to jedno z najintymniejszych zachowań w ludzkiej seksualności. Oczywistość. Przecież usta to NR 1, jeżeli chodzi o strefy erogenne kobiety. Trzeba zatem wiedzieć jak całować. Niby również wiadomo, ale ...

Umiejętność całowania to nie tylko wiedza jak manewrować językiem w ustach kobiety. Polega ona raczej na znajomości kompleksowej - całego ciała. Ciało kobiety jest jak orkiestra, trzeba umieć grać na wielu instrumentach, nieraz jednocześnie, by powstała piękna melodia.

Ułożenie rąk na ciele kobiety podczas całowania jest szczególnie ważne. Jej twarz musisz trzymać zdecydowanie swoją dłonią (lub dłońmi), ale delikatnie. Jest to połączenie pewności siebie i czułości - absolutnie nie wykluczające się rzeczy. Można również dłonią pieścić jej włosy.

Należy zaznaczyć, że to jak kobieta chce się całować można wyczuć ze sposobu jej całowania. Jeżeli szerzej otwiera usta, przygryza Twoją wargę, ssie ją - to znak, że jest otwarta na głębsze pocałunki.

Kolejna ważna rzecz panowie: nie mówcie kobiecie nowo poznanej jak nie lubicie się całować, wtedy gdy ona nie całuje tak jak byście sobie tego życzyli. Powoli i dyplomatycznie mów co i jak lubisz w pocałunkach. Sygnał na pewno dotrze, a Twoja Pani nie poczuje się dotknięta.

Lekka gra
Czasami warto się pobawić w delikatne gierkę na wzbudzenie napięcia - "drażnienie samicy". Zdaje często egzamin trik, gdy usta są zbliżone, ona je otwiera, zamyka oczy, a ciało i umysł przygotowane są na spodziewane zaspokojenie przyjemności. Wówczas odchylasz się i znów przybliżasz, ale nie dotykasz ust. Kobieta pragnie i te pragnienie wzrasta i w pewnym momencie wpije się ustami w Twoje usta, a pocałunek będzie głęboki  i niezwykle namiętny. Pobudzona kobieta to demon.

Moja rada jest również taka, aby francuski pocałunek łączył się z przerywnikiem w postaci pocałunków twarzy, szyi, rąk, palców i nadgarstków. Niby to rzeczy oczywiste, ale warto to podkreślić, bowiem my mężczyźni często płytko podchodzimy do całowania i seksu,a kobiety widzą w tym dużo więcej niż nam się wydaje.
kg