Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Jaka jest normalna długość penisa? - Time4sex - Kochanek
Jaka jest normalna długość penisa?
piątek, 28 października 2011 17:05

Niezwykle interesujące dla mężczyzn wyniki badań opublikowała Francuska Narodowa Akademia Chirurgi, która określiła "normalną" długość penisa.


Efekty badań francuskich naukowców powinny uspokoić wielu panów, którzy mogli odczuwać dyskomfort, czy wręcz kompleksy z powodu swoich "rozmiarów". I tak za organ normalnych rozmiarów można uznać ten, który mieści się w następujących przedziałach: 9-9,5 centymetra w stanie spoczynku, 12,8-14,5 centymetra we wzwodzie.

Powinno dać to w szczególności do myślenia tym, którzy zastanawiali się nad zabiegiem przedłużenia penisa co grozi dosyć poważnymi skutkami ubocznymi. Poza tym powinniśmy podkreślić to co wielu mężczyzn wie: siła ekspresji seksualnej nie leży w rozmiarze - to suma wielu czynników.

Francuscy lekarza mówią:""Przekonanie o zbyt małym penisie może wyzwalać uczucie trwogi i prowadzić do ciężkich kłopotów z psychiką". A pamiętać należy, że psychika to jeden z głównych elementów seksualnej układanki.
kg