Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kiedy rezygnujemy z seksu - Time4sex - Kochanek
Kiedy rezygnujemy z seksu
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 16:49

Czy wiecie, że większość sportowców nie uprawia seksu przed większymi zawodami? A jak z resztą społeczeństwa? Z badań C-Date.pl wynika, że aż 98% Francuzów powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami. Czyżby w tym tkwił sekret olimpijskiej reprezentacji Francji?

 

„Nie dziś Józefino, mam jutro ważny dzień.” – te słowa wypowiedziane przez Napoleona do ukochanej w przeddzień wielkiej bitwy odnoszą się także do współczesnych sportowców. Wiele gwiazd sportu przyznaje się do wstrzemięźliwości seksualnej przed większymi wydarzeniami sportowymi (mimo wielu pokus w wiosce olimpijskiej…).

Mohamed Ali twierdził, że nie uprawiał  seksu aż na dwa miesiące przed ważnym starciem w ringu.

W ankiecie C-Date.pl, najpopularniejszego w Polsce serwisu randek bez zobowiązań,  zapytano czy i my – poza sportowa część społeczeństwa - rezygnujemy ze współżycia, gdy mamy coś ważnego do zrobienia dnia następnego. Z badań C-Date.pl wynika, że 35% mężczyzn i 39% kobiet powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami.

W tej kategorii przodują Francuzi, - aż 98% z nich rezygnuje z erotycznych igraszek w przededniu istotnych zdarzeń. Co ciekawe, zarówno paniom, jak i Panom w Polsce  daleka jest ta inicjatywa … wstrzemięźliwość seksualną w takiej sytuacji deklaruje zaledwie 20% rodaków.