Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Przedwczesny wytrysk. Jak się zachować? - Time4sex - Kochanek
Przedwczesny wytrysk. Jak się zachować?
środa, 30 listopada 2011 16:29

Wierzcie lub nie, ale kobiety mają świadomość, że raz na jakiś czas zdarza się to nawet najlepszym kochankom. Co robić? Jak zareagować, gdy przedwczesny wytrysk zdarzy się tobie?


Żart
Swobodne obrócenie całej sytuacji w żart jest jak najbardziej na miejscu. Jeśli uda ci się sprawić, by ona śmiała się razem z tobą, to wieczór mimo wszystko może należeć do przyjemnych. Zrób sobie przerwę, wyluzuj się, a po jakimś czasie spróbuj ponownie.
Jeśli ona nie uzna tego za śmieszne masz dwie możliwości: 1. odwróć jej uwagę; 2. zmień dziewczynę.

Przeproś
Oczywiście możesz przeprosić za swoją „wpadkę”. To dobre rozwiązanie, o ile nie zaczniesz  kajać się na kolanach. Krótkie „przepraszam” wystarczy. Ta sytuacja naprawdę nie wymaga uroczystej deklaracji skruchy i żalu.

Dąsy
To nie wypada dorosłym facetom, a już na pewno nie, jeśli chodzi o przedwczesny finisz. Bądź mężczyzną, przełknij to jakoś i spróbuj jeszcze raz. Oczywiście takie doświadczenie może przygnębić, ale zachowywanie się jak rozwydrzony dwulatek gwarantuje, że nie dostaniesz u niej kolejnej szansy.

Panika
Nie wpadaj w popłoch. To nie hańba, to nie wstyd. Musisz powstrzymać się przed chęcią ucieczki z pokoju. Zachowaj spokój i spróbuj zachowywać się tak, jakby to nie był wielki problem. Twoja panika tylko wszystko skomplikuje. Pomyśl, że ona wciąż tam będzie, gdy ochłoniesz i przestaniesz ukrywać się w łazience.

Wyjaśnienia
Lepiej, by z twoich ust nie padło sławetne: „nigdy mi się to nie zdarza”. Z pewnością nie uwierzy, a twoje usilne wypieranie się może wzbudzić podejrzenia. Większość kobiet ma świadomość, że tak się dzieje raz na jakiś czas. Ona nie potrzebuje twoich wyjaśnień.

Odwróć jej uwagę
Najlepszą reakcją przy przedwczesnym wytrysku jest odwrócenie je uwagi. Jak? Poprzez skupienie się na jej przyjemności. Użyj swoich rąk, ust i fantazji, a na pewno nie będzie dbała o to, kiedy skończyłeś.
KP/fot.: fotolia