Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Seks doprawiony w kuchni - Time4sex - Kochanek
Seks doprawiony w kuchni
środa, 03 sierpnia 2011 15:24

Od dawna wiadomo, że pewne składniki dodawane do potraw rozbudzają ciało i umysł. Mogą one skutecznie podnieść poziom namiętności w związku i przyczynić się do zwiększenia zadowolenia z niego.  Najważniejsze jest jednak, aby wiedzę umieć skutecznie wykorzystać. A jak ją wykorzystać? Już podpowiadamy.

 

Stosowanie afrodyzjaków może być skuteczne wtedy, gdy będą one pojawiały się w diecie systematycznie. Jednorazowe spożycie produktów bogatych w substancje podnoszące poziom pożądania raczej nie przyniesie większych korzyści. Nie musimy się jednak obawiać, że pierwsze rezultaty zauważymy dopiero po niewiadomo jak długim czasie. Nawet już po tygodniowej diecie bogatej w substancje wzmagające pożądanie możemy zauważyć różnice w przeżywaniu związku.

Ochota na seks wzmaga się w nas głownie wtedy, gdy spożywamy lekkie i urozmaicone posiłki bogate w takie produkty jak owoce, warzywa, zioła, ryby, owoce morza. Kondycję seksualną zaburza natomiast dieta wysokotłuszczowa, która nie tylko powoduje nadwagę i szybką męczliwość, ale też rozleniwia i spowalnia reakcje organizmu. Dobrym sposobem na rozpalenie namiętności jest dodawanie do potraw ziół i pikantnych przypraw, które wspomagają krążenie i powodują lepsze ukrwienie organizmu.

Mężczyźni, którzy chcą zaskoczyć swoją kobietę większą sprawnością seksualną powinni spożywać czerwone mięso, drób, jaja, podroby i owoce morza. Jeżeli problemem jest zasypianie tuż po stosunku lub brak ochoty na seks, warto rozbudzać ją ciepłymi napojami np. grzanym winem. Mężczyźni chcący zwiększyć swoje pożądanie powinni sięgać po pikantne potrawy doprawione pieprzem, czerwoną papryka, chili bądź czosnkiem (z tym ostatnim ostrożnie, zwłaszcza tuz przed zbliżeniem).

Przygotowując kolację dla swojej kobiety warto zadbać o to, aby nie zabrakło w niej takich przypraw jak kardamon, cynamon, imbir, goździki czy szafran. Na kobiece pobudzenie dobrze działa także mięso i potrawy z ryb.

Na rozbudzenie zarówno kobiet bardzo dobrze wpływają napoje takie jak szampan czy wino. Ale o tym wszyscy faceci wiedza... Należy jednak pamiętać, aby pijąc je zachować umiar, gdyż zbyt duża ilość zamiast pobudzić doprowadzi do senności...