Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Seksualne niedopasowanie? - Time4sex - Kochanek
Seksualne niedopasowanie?
piątek, 02 marca 2012 16:21

Czy wiesz, że aż 38% osób poddałoby w wątpliwość swój związek lub zdradziło partnera, gdyby okazało się, że seks nie jest udany? Satysfakcja seksualna jest dla nas bardzo ważna. Ma ona istotne znaczenie dla powodzenia związku. Intymne zbliżenia są wyjątkową formą na wyrażenie czułości.

 


Zgodnie z międzynarodowymi badaniami przeprowadzonymi przez C-Date.pl, największego w Europie serwisu randkowego w kategorii Casual Dating, w przypadku braku seksu w relacji z partnerem, 20% osób ponownie przemyślałoby sens swojego związku, a dalsze 18% postrzegałoby to jako powód do zdrady.


Według tego samego badania, utrzymanie gorącej temperatury w sypialni jest ważne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. 43% panów uznało, że w przypadku braku zadowolenia z życia seksualnego w związku albo zastanowiłoby się nad sensem utrzymywania relacji, albo też rozważyło zdradę. To samo deklarowało 32% pań.


Najmniej zniechęceni nieudanym życiem łóżkowym okazali się Niemcy. Jedynie 7% z nich ponownie przemyślałoby swój związek. Natomiast największą uwagę namiętności przywiązują mieszkańcy Belgii. Aż 32% Belgów zastanowiłoby się nad zerwaniem z partnerem, który nie zadowala ich seksualnie, podobną decyzję podjęłoby 31% Francuzów.

~~~~~~
C-Date.pl to serwis randkowy w kategorii Casual Dating, który jest najchętniej wybierany przez kobiety w Polsce. Jest skierowany do osób, które nie chcą w danym momencie się angażować w poważny związek, lecz pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Co ciekawe, 56% użytkowników stanowią osoby płci pięknej.