Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Siła francuskiego pocałunku - Time4sex - Kochanek
Siła francuskiego pocałunku
środa, 14 marca 2012 14:50

Praktycznie każdy pamięta swój pierwszy francuski pocałunek. Dla jednych było to wielkie ekscytujące przeżycie, dla innych nieco mniej przyjemna wojna języków. Ale od tamtego wydarzenia upłynęło już sporo czasu i większość nauczyła się już, że ten rodzaj pieszczoty to bardzo zmysłowe, intymne doświadczenie.


Ponieważ usta kobiety to numer 1 na erogennej mapie ciała, ważne jest, by mężczyzna doceniał siłę francuskiego pocałunku. Wiedza w tym temacie nie może ograniczać się jedynie do manewrowania językiem wewnątrz jej ust i omijania migdałków. Trzeba zaangażować się w pełni.

Ułożenie rąk na jej ciele podczas pocałunku jest szczególnie ważne. Ujmij jej twarz pewnie, ale delikatnie, podtrzymuj kark odgarniając włosy u nasady. Możesz też objąć ją, lekko ściskając tuż pod piersiami (wokół żeber) – dla niektórych to bardzo kusząca poza.

Ludzie często dają to, co sami chcieliby otrzymać, dlatego zwróć uwagę, jak ona cię całuje. Przygryza lekko twoje wargi? Jest delikatna czy spontaniczna? Spróbuj działać podobnie. Nic nie działa tak dobrze jak wzajemność.

Całuje się zbyt szybko? Jest zbyt agresywna albo zbyt pasywna? Nie mów jej tego. Lepiej opowiedz o tym, co lubisz. Wytykając „pocałunkowe błędy”, możesz zranić jej uczucia.

Powiedz jej, że całowanie bardzo cię podnieca, a następnie zaproponują małą zamianę ról, byś mógł sprawdzić jak ona się czuje podczas twoich pieszczot. Niech dziewczyna całuje ciebie tak jak ty ją i na odwrót.

K.P.